Dziś jest  22.05.2019   zegar 07:17   Imieniny: Wiesława, Heleny
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Władze Gminy
powrót   drukuj

Rada Gminy VIII kadencji

Rada Gminy Gorzyce VIII kadencji

 

Piotr Wawrzyczny

Przewodniczący Rady Gminy

pełni dyżury w Urzędzie Gminy
w Gorzycach
- Biuro Rady Gminy w pok. 31 (II piętro)
w poniedziałki w godz. od 16.00 do 17.00
Wyjątkiem są poniedziałki, w których odbywa się wspólne posiedzenie komisji, Komisja Budżetu i Ochrony Środowiska oraz Sesja Rady Gminy.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. (32) 45 13 056 wew. 19.

 

Daniel Kurasz

I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Krzysztof Małek

II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

________________________________________________________

Pełny skład Rady Gminy Gorzyce. VIII Kadencja 2018 - 2023

Izabela Borecka

tel. 502 859 380; iborecka@gorzyce.pl

radna pełni dyżur w każdą pierwszą środę miesiąca, w OK Czyżowice,

w godz. 17.30 - 18.00

 

 

Dominika Burkiewicz-Dzumyk

tel. 784 780 393; dburkiewicz@gorzyce.pl

radna pełni dyżur w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w Świetlicy Wiejskiej

w Uchylsku, w godz. 17.00-17.30

 

Eugeniusz Katryniok

tel. 791 534 864; ekatryniok@gorzyce.pl

 

Katarzyna Koczwara

tel. 504 252 318; kkoczwara@gorzyce.pl

 

 

 Daniel Kurasz

tel. 600 043 814; dkurasz@gorzyce.pl

radny pełni dyżur w każdą pierwszą środę miesiąca, w OK Czyżowice,

w godz. 17.30 - 18.00

 

Beata Lemańska

tel. 693 722 135; blemanska@gorzycce.pl

 

Alicja Lenczyk

tel. 607 129 203; alenczyk@gorzyce.pl

 

Piotr Lubszczyk

tel. 665 469 620; plubszczyk@gorzyce.pl

radny pełni dyżur w każdy pierwszy wtorek miesiąca

w godz. od 17.30 do 18.30 w sołtysówce w Turzy  Śl.
 

 

Rafał Maciuga

tel. 667 332 463; rmaciuga@gorzyce.pl

radny pełni dyżur:

- w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca 17:00-18:00 w Świetlicy w Odrze
- w każdy drugi poniedziałek miesiąca 17:00-18:00 w sołtysówce w Bełsznicy (OSP Bełsznica)
- w każdy trzeci poniedziałek miesiąca 16:00-17:00 w Świetlicy w Rogowie

 

Krzysztof Małek

tel. 882  045 787; kmalek@gorzyce.pl

 

Michał Menżyk

tel. 501 424 879; mmenzyk@gorzyce.pl

 

Młynarczyk Beata

tel. 691 929 221; bmlynarczyk@gorzyce.pl

 

Krzysztof Paloc

tel. 666 059 807; kpaloc@gorzyce.pl

radny pełni dyżur w Ośrodku Kultury w Gorzycach, każdy, ostatni wtorek miesiąca, w godz. 17.00 - 18.00.

 

Magdalena Sieńko

tel. 600 951 431; msienko@gorzyce.pl

radna pełni dyżur w każdą pierwszą środę miesiąca, w OK Czyżowice,

w godz. 17.30 - 18.00

 

Dominika Styrnol

tel. 506 597 085; dstyrnol@gorzyce.pl

radna pełni dyżur w każdy pierwszy wtorek miesiąca

w godz. od 17.30 do 18.30 w sołtysówce w Turzy  Śl.

 

Urszula Wachtarczyk

tel. 605 031 893; uwachtarczyk@gorzyce.pl

radna pełni dyżur w Ośrodku Kultury w Gorzycach, każdy, ostatni wtorek miesiąca, w godz. 17.00 - 18.00.

 

Piotr Wawrzyczny

tel. 601 879 005; pwawrzyczny@gorzyce.pl

radny pełni dyżur w każdy pierwszy wtorek miesiąca

w godz. od 17.30 do 18.30 w sołtysówce w Turzy  Śl.

 

Monika Zając

tel. 663 522 563; mzajac@gorzyce.pl

radna pełni dyżur w każdy pierwszy wtorek miesiąca

w godz. od 17.30 do 18.30 w sołtysówce w Turzy  Śl.

 

Stanisław Zbroja

tel. 502 181 763; szbroja@gorzyce.pl

W 2019 r. radny pełni dyżur w sołtysówce (w OSP w Rogowie)

w terminach: 30.01, 27.02, 27.03, 24.04, 15.05, 26.06, 25.09, 27.11, 18.12

 

Piotr Zimny

tel. 603 700 498; pzimny@gorzyce.pl

 

Alicja Zuch

tel. 695 309 303; azuch@gorzyce.pl

 

rejestr uchwał

wyniki głosowań



drukuj
powrót  Strona główna  do góry
Kontakt z urzędem
Urząd Gminy w Gorzycach
ul. Kościelna 15
44-350 Gorzyce

Tel./fax: (32) 45 13 056
e-mail: gorzyce@gorzyce.pl

Godziny urzędowania:
Pn: 7.30-17.00,
Wt-Cz: 7.30-15.30,
Pt: 7:30-14:00
Zobacz numery telefonów Urzędu Gminy telefony urzędu gminy
Plan gminy Gorzyce Nautica - kryta pływalnia Film o gminie Wykonanie Dziennik ustaw E-kartki Wyszukiwany zwrot
Kalendarium wydarzeń
Poprzedni miesiąc
maj 2019
Następny miesiąc
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pokaż wydarzenia w okresie:



zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB